Havuz Bakımı

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Havuz Bakımı

Havuz Bakımı rutin ve genel olmak üzere iki açıdan verilen bir hizmettir. Havuzlar hijyen ve teknik açıdan bakımı zorunlu olan kullanım alanlarıdır ve bakımlarını düzenli olarak yaptırmamanız durumunda karşınıza tahmin ettiğinizden çok fazla problem çıkarabilecek alanlardır.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Havuz Bakımı rutin ve genel olmak üzere iki açıdan verilen bir hizmettir. Havuzlar hijyen ve teknik açıdan bakımı zorunlu olan kullanım alanlarıdır ve bakımlarını düzenli olarak yaptırmamanız durumunda karşınıza tahmin ettiğinizden çok fazla problem çıkarabilecek alanlardır.

Havuzlar kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Süs havuzları, yüzme havuzları, çocuk havuzları gibi çeşitleri ve hatta bu havuzlarında kendi içinde çeşitlenmesi söz konusudur. Tüm havuz kullananların teknik yada mekanik özellikten çok düşündüğü hijyen bakımdan ne kadar hassasiyet gösterildiğidir. Havuzlar işletme de olsa özel kullanım amaçlıda olsa ne şekilde kullanılıyor olursa olsun bakımlarının düzenli yapılması zorunlu alanlardır. Sağlamak istediğiniz düzene ek olarak havuzların spor ya da eğlence amaçlı olması göz önüne alınarak bulunması gereken zorunlu bazı şartları vardır. 

Site Yönetimi Bodrum olarak sizlere havuzlarınız konusunda farklı seçenekler sunuyoruz. Hali hazırda bulunan havuzlarınızın bakım işleri ya da havuz edinmeniz konusunda sizlere yarar sağlamaya çalışıyoruz. Yeni bir havuz sahibi olmanız anlamında, konusunda uzman kişiler tarafından keşif işlemlerinin yapılması, sizlerin havuz ile ilgili yapısal taleplerinin alınması, bu taleplerin değerlendirilmesi ve uygunluk durumunun sizinle paylaşılması gibi süreçlerle başlanacaktır. Daha sonrası inşaatın konusu olan betonarme kısmın oluşturulması mekanik ve elektronik aksamın düzenlenmesi gibi süreçlerden oluşacaktır. Teslim sonrası havuz bakım hizmetinin temel konusu olan havuz kimyasallarının uygulama alanının uygunluğuna göre belirlenmiş ölçeklerde ilavesi ve dezenfektanların katılmasıyla son bulacaktır. Bundan sonraki süreçte havuzun rutin bakımları yine sizin talepleriniz doğrultusunda Site Yönetimi Bodrum firması garantisiyle yapılacaktır.

Havuz bakım hizmeti kapsamında bulunan; genel temizlik, havuz içi yalıtım ve izolasyon işleri, havuzun tesisata konu bakım ve onarım işleri, havuz kimyasallarının testi ve kimyasal katılması işleri, havuzun aydınlatma işleri gibi uzmanlık gerektiren işlerin tamamında firmamız garantisiyle hizmet vermekteyiz. 

Havuz bakımında kullanılması gereken kimyasalların, yosun önleyicilerin, dezenfektanların tamamında insan sağlığına önem veren Sağlık Bakanlığı’ndan onay almış katkı maddeleri kullanmaktayız. Siz ve sevdikleriniz bizim için değerlisiniz. Sağlığınızı, güvenliğinizi ve bütçenizi düşünen bir profesyonel site yönetimi firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.