Güvenlik Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Güvenlik Hizmetleri

Ailemizi ve sevdiklerimizi barındırdığımız ya da ağırladığımız konutlarımızda içimiz rahat bir şekilde yaşamanın ayrıcalığı elbette çok önemlidir. Yaşayacağımız alanlarda günümüz şartlarına bağlı olarak konforla beraber üst seviye güvenlik tedbirli aramak durumunda kaldık.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Günümüzde her geçen gün duyduğumuz olumsuz olaylar toplu yaşam alanlarında belki de en çok güvenlik hizmetleri konusunu öncelikli gündem haline getirmiştir.

Ailemizi ve sevdiklerimizi barındırdığımız ya da ağırladığımız konutlarımızda içimiz rahat bir şekilde yaşamanın ayrıcalığı elbette çok önemlidir. Yaşayacağımız alanlarda günümüz şartlarına bağlı olarak konforla beraber üst seviye güvenlik tedbirli aramak durumunda kaldık. Bu durumdan her ne kadar memnun olmasak da uyum sağlamak zorundayız. Özellikle site gibi geniş arazi üzerine konumlandırılmış ve nüfusça fazla olan yaşam alanlarımızda güvenlik konusu daha da bir önem arz etmektedir.

Güvenlik hizmetleri toplu yaşam alanlarında güvenlik ve huzur ortamının sağlanması adına vermekte olduğumuz denetim ve gözetim hizmetlerinden oluşmaktadır. Sayıca fazla kişinin konakladığı dolayısıyla ağırlanan misafir sayısının da bu nispette artış gösterdiği sitelerde giriş çıkış denetimlerinin kontrollü olması güvenliğin en temel kısmıdır. Bununla beraber güvenlik kamerası sistemleri de bu konuda güvenliğin sağlanması açısından bizler için en önemli materyal kaynağı oluşturacaktır. Tedbirlerin alınması kadar önemli bir diğer hususta acil müdahale gerektiren durumlarda müdahale yapabilecek birimlerin olması ve bu birimlerin konusunda uzman eğitimler almış kişilerden oluşmasıdır. 

Sanıldığı gibi bir güvenlik kamera sisteminin bulundurulması ve sistemin güvenlik odasının takibinde olması yeterli değildir. Güvenliğiniz sağlayacak kişilere ve materyallere güveninizin de tam olması gerekir. Güvenlik kameraların konumlandırılması gereken yerlerin uzman kişilerce belirlenmesi gerekir. Bu sayede her hangi bir kör nokta olmayacak ve yaşam alanlarınızın tamamında huzur ve güven içinde yaşadığınızdan emin olmanız sağlanacaktır.

Site içerisine girecek olan kat sahibi araçları ve misafir araçlarının ayrı ayrı kayıtlarının tutulması gerekir. Misafir araçlardan kaynaklı oluşabilecek sorunlar daha hızlı tespit edilebileceğinden daha hızlı çözüm üretilebilecektir. Site dışından içeriye alınacak olan tesisat görevlisi, bakım ya da onarım sorumluları gibi resmi ya da özel görevliler kimlik bilgileri alınarak misafir edilecek ve kendisine siteden çıkana kadara mutlaka bir görevlisi refakat edecektir. 

Güvenliğinizin sağlanması ve sizin huzur ortamında konaklayabilmeniz için Site Yönetimi Bodrum olarak sizlere bu hizmetlerin tamamını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.