Konut Kiralama Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Konut Kiralama Hizmetleri

Kullanmadığınız konutlarınız sizin denetiminizde nakde dönüşsün istiyorsanız konut kiralama hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Kullanmadığınız konutlarınız sizin denetiminizde nakde dönüşsün istiyorsanız konut kiralama hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Bu konuda genellikle emlakçılık sektörü ile uğraşanlar ilk olarak akla gelir. Bilmeniz gereken bizim emlakçı olmadığımızdır. Evlerinizi sunacağınız kişiler açısından ev sahibi olan kişileriz. Bizim önceliğimiz kat sahibi olan sizlerin haklarını korumak ve sağlamaktır. Atıl duran konutlarınızın güvenilebilir kişilere sezonluk, aylık ya da haftalık sizin öngördüğünüz şekilde kiralanması işlerinin yakından takipçisiyiz. Özellikle haftalık kiralık vereceğiniz daireleriniz veriliş durumları, içeriğindekilerin güvenliğinin sağlanması, kişisel haklarınızın siz burada yokken siz varmış gibi korunması işlerini tüm özverimizle yürütmekteyiz. 

Kiralama hizmeti kapsamında konutunuz sizin sunabileceğiniz şekilde sunulacaktır. Gerekli görülen her detay anlatılacak ve bu konuda bilgilendirmeler herhangi bir soruna yol açmayacak şekilde yapılacaktır. Kiralama yapacak kişiler sizin adınıza bizimle iletişime geçeceklerdir. Bu hizmet bile sizin başınızı ağrıtmaması açısından başlı başına ayrıcalıktır. Bizimle iletişime geçen kiralamayı yapmak isteyen kişilere gerekli gösterme ve tanıtma hizmeti verilecektir. Memnun kalınması durumunda kişilerle kira sözleşmesi yapılacak ve hiçbir detay atlanmayacaktır. Sözleşme sürecinde sizin ve konutunuzun hiçbir hakkının ihlaline mahal vermeyen konusunda uzman avukatlarca hazırlanmış kira sözleşmeleri kullanılacaktır. Bu sayede sizin mağdur duruma düşmeniz ya da konutunuzun alabileceği zararın önüne yasal olarak geçilmesi sağlanacaktır.

Turizm sektörüne adım attığımız 1999 yılından bu yana kendimize eklediğimiz her detay ile beraber 2005 yılında bünyemiz dâhilinde hizmet vermekte olduğumuz emlak sektörü tecrübelerinin birleşimden yola çıkarak karşılaşılabilecek her sorunun üstesinden gelebilecek tecrübeye sahibiz. Bu tecrübelerimden aldığımız şevk ile sizlere vermekte olduğumuz her hizmette almış olduğumuz olumlu ve mutlu geri dönüşlerin haklı gururunu yaşıyoruz. Sizleri sizler kadar düşünen, her konuda en hassas noktalara kadar detayları inceleyen ve bu detaylar doğrultusunda olması gerekeni değil olması gereken en mükemmeli sizlere sunana bir firmayız.

Site Yönetimi Bodrum olarak, profesyonel site yönetimi işini hak ettiği profesyonellikte yapan nadir firmalardanız. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetin hem memnuniyetinizin karşılaması açısından hem de bütçenizi zorlamaması açısından tercih sebebi olacağından eminiz. İzmir ve Manisa’dan sonra Bodrum’da da profesyonel site yönetimine farklı bakış arayanların tek adresiyiz.