Profesyonel Apartman ve Site Yönetiminin Avantajları

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Profesyonel Apartman ve Site Yönetiminin Avantajları

ite yönetim kurulu toplandı ve profesyonel yönetime geçelim oylaması yapıldı. Profesyonel yönetimin avantajları nelerdir? Bize katkısı ne olacak? Maliyeti ne olacak? Sorularınız aklınızı karıştırmaya başladı. Buyurun hep beraber cevap bulalım.

2017-07-20 23:27:12

Site yönetim kurulu toplandı ve profesyonel yönetime geçelim oylaması yapıldı. Profesyonel yönetimin avantajları nelerdir? Bize katkısı ne olacak? Maliyeti ne olacak? Sorularınız aklınızı karıştırmaya başladı. Buyurun hep beraber cevap bulalım.

Öncelikle bir profesyonel site yönetim sistemine geçme kararı almak için kat sahiplerinin 4/5 oy çoğunluğunun alınması gerektiği ile başlayalım. Oy çoğunluğunu sağladık ve firmada da karar kıldık diyelim. Aramamız gereken o kadar çok detay var ki.

Bir kere profesyonel yönetim firmalarının gerçekten profesyonel olduğundan emin olmalısınız. Size sunduğu her hizmetin nereden ve nasıl sağlandığı konularının detaylı bilgisi olması lazım. Örneğin temizlik hizmeti sunan bir firma nasıl bir temizlik ekibiyle çalışıyor, onları kim denetliyor, kullandıkları kimyasalların sağlayıcısı kim, kullanılan kimyasallar sağlığa zararlı mı, elektronik aksam temizliği konusunda ne kadar bilgi sahibiler gibi her hizmetin detayının ayrı ayrı sorgulanması ve tatmin edici cevapların alınması gerekir. Zaten firmada karar kıldık ve biz aslında tüm sorularımızın cevaplarından tatmin olduk. Avantajı ne peki?

Neden profesyonel yönetime geçmek istiyorsanız yarar da odur aslında. Yani, muhasebe işleyişi mi kontrol edilemiyor, yoksa teknik yetersizlikler mi? Profesyonel yönetim firmaları bize konsept hizmetler sunar. En büyük avantajı da budur aslında. Yani güvenlik hizmeti sunan firmada temizlik hizmeti sunan firmada aynıdır. Bizim muhatabımız tek kişidir. Daha da basitleştireyim. Her haftanın Çarşamba günü temizlik günü farz edelim. Çarşamba günü temizlik yapılmadıysa da aynı yere ulaşacaksınız, kamera sisteminde yaşanan bir sorundan dolayı da. Yani temizlik görevlisini ayarlayan Hatice Hanım’ı ulaşıp onun temizlik görevlisine ulaşmasını beklemeyeceksiniz. Ki zaten profesyonelliğini iddia eden bir firmaya siz ulaşmadan sorunların çözüldüğünü göreceksiniz. Çünkü profesyonel yönetim firmaları size ilk önce önleyici politikalarını sunmalıdır. Sorun çıkmadan, öngörerek her türlü tedbirin alınması süreçlerini idare etmelidir. 

Bu muhteşemlikte bir profesyonellik arayanlar için İzmir ve Manisa’dan sonra Bodrum için de aynı hizmetleri yine aynı kusursuzlukta vermek istiyoruz. Sektörün içinde geçirdiğimiz zaman boyunca edindiğimiz her yeni tecrübeyi mükemmel hizmetler olarak sizlere sunuyoruzSite yönetimi Bodrum olarak rahatınız ve huzurunuz için sizinle çalışmaya talibiz.