Temizlik Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmetleri

Temizlik işleri mekan ve zaman ayrımı olmaksızın her ortamın en önemli gereksinimidir. Gerek estetik açısından gerekse sağlık açısından özen ve titizlik gerektiren bir iştir.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Temizlik işleri mekan ve zaman ayrımı olmaksızın her ortamın en önemli gereksinimidir. Gerek estetik açısından gerekse sağlık açısından özen ve titizlik gerektiren bir iştir.

Yaşam alanlarımızın güvenlik, peyzaj ve genel yönetim gibi hassasiyet gerektiren tüm işlerinde olduğu gibi temizlik hizmetlerinde de gereken önem ve titizlik ile çalışmaktayız. Temizlik için kullanılacak kimyasalların sağlık açısından zararsız olmasından başlamak üzere bize emanet ettiğiniz özel eşyalarınızın güvenliğine, temizliği yapılacak alanların yıpranmadan temizlenmesi için gerekli malzemelere kadar her detayı ayrıntısı ile düşünmekteyiz. 

Temizlik hizmetleri kapsamında camları çizmeyen özel malzemeler kullanılarak yapılan camların iç ve dış temizliği, masa, sehpa, tv ünitesi, lamba, avize, priz, kütüphane gibi dokusu hassas malzemelerin düz temizliği, tozu içinde saklayan halı, kilim gibi eşyalarınızın süpürülmesi, silinmesi ya da yıkanması, ıslak zemin ya da parkelerin temizliği, duvar temizliği, fayans, mermer ya da seramik gibi alanların temizliği, çekmece, buzdolabı, gar dolap gibi kapalı kalmış alanların havalandırılması ve temizliği, tuvalet, mutfak, banyo seramiklerinin ve bataryalarının temizliği, aspiratör ve fırın gibi kalmış yağ birikintilerinin bulunduğu alanların temizliği yer almaktadır. Klozet ve tuvalat gibi aşırı hassasiyet gerektiren yerlerin temizliğinde hijyen seviyesini arttıracak düzeyde asidik ve bir o kadar da zararsız içerikli ürünler kullanılmaktadır. Rutin temizliğin konusu olan bu tarz bir temizlik ile beraber evlerinizde ya da işyerlerinizde yaptırmış olabileceğiniz tadilat, onarım ya da inşaat durumlarında da inşaat temizliği konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Temizlikte kullanılacak ürünlerin sağlık ve muhteviyat özellikleri kadar temizliği yapacak kişilerinde işini bilen ve materyalleri doğru kullanan kişiler olması önemlidir. Sizler için sağlayacağımız temizlik hizmeti veren kişiler bu işi sürekli yapan ve sizlerin taleplerini sizler gibi düşünen kişilerdir. 

Bodrum gibi daha çok sezonluk dönemlerde yoğunluk gören yerleşim yerlerinde konutlarınız var ise, bu konutlar bir kış boyunca kapalı kalması geldiğinizde karşınıza bir iş yükü olarak çıkacaktır. Siz gelmeden konutlarınızın havalandırılması her türlü temizliğinin yapılması işlerini Site Yönetimi Bodrum firması güvencesi ile sizlere sunmaktayız.